Десет години широко отворени са портите на Долап.бг за ДОБРОТО
Десет години събрани истории.
Десет години вяра, че доброто заслужава да бъде разказвано.
А как я почнахме тази работа с Долап-а?
Снежа Маринова: „Мииии събрахме и почнАхме да мислимЕ. И тогава изскърца вратичката и се отвори един Долап и ние се шмугнАхме вътре и до днес не можем да излезНем“
Уляна Кьосева: „ То бяха едни рубрики, то беше чудо – Файтон, Фасон, Фенер….Добре че Емо Енчев ни повярва и ни направи сайта. Че Петя Константинова ни нарисува бурканите в Долап-а. Имахме си и един стожер /вече светъл ангел/ – съпругът ми Христо Рашев. Той беше много въодушевен да го има този сайт!“
Росица Ранчева: „Добре че пристигнах навреме да подредя нещата в правилната посока като типична Дева /зодиакално/. Двете момичета /горните две/ го караха бохемски със сайта- ако имаха настроение или ако няма друго какво да правят. Снежанка непрекъснато казваше: „Аз съм по-бавничка“… Не удържа на темпото, направи си собствена страница посветена изцяло на колекционерските си страсти, а с „Долапа“ общува виртуално. Уляна непрекъснато имаше спешна работата в Операта, където и сега работи на бързи обороти… А Долапът имаше нужда от сериозна ръка, от непрекъснато зареждане..! И макар че съм втора цигулка (първа е Улито като главен редактор), кефът да съм неизменна част от „институцията“ Долап е уникален! (Ти да видиш..?)
…..Така Долапът-стана триетажен!
Благодарим на всички, които прекрачиха прага на нашия Долап — с доверие, с любопитство, с приятелство.
Някои места пазят вещи. Други пазят спомени. Нашият Долап вече десет години пази човешки истории.
Този рожден ден не е само празник на изминалите години, а и доказателство, че в забързания свят все още има хора, които търсят смисъл, красота и доброта. А щом ги търсят, значи има смисъл и да бъдат разказвани.
Наздравица за ЧРД – 10 години Долап.бг!
**За десет години не събрахме просто публикации.
Събрахме хора.
Не просто новини.
Събития на духа.
Не просто читатели.
Приятели.
И ако след десет години Долап-ът все още е отворен, то е защото от другата страна винаги имаше някой, който чакаше следващата добра история.
Благодарим ви. За доверието. За обичта. За пътя заедно.**
Честит празник, приятели!
На снимката сме през 2017 г. На първия рожден ден на Долап.
Сега сме още по-красиви, да знаете!
От Долапчийките /така ни наричат, първи го изрече колегата Стоян Стратиев/


