Десет години широко отворени са портите на Долап.бг за ДОБРОТО

Десет години събрани истории.

Десет години вяра, че доброто заслужава да бъде разказвано.

А как я почнахме тази работа с Долап-а?

Снежа Маринова: „Мииии събрахме и почнАхме да мислимЕ. И тогава изскърца вратичката и се отвори един Долап и ние се шмугнАхме вътре и до днес не можем да излезНем“

Уляна Кьосева: „ То бяха едни рубрики, то беше чудо – Файтон, Фасон, Фенер….Добре че Емо Енчев ни повярва и ни направи сайта. Че Петя Константинова ни нарисува бурканите в Долап-а. Имахме си и един стожер /вече светъл ангел/ – съпругът ми Христо Рашев. Той беше много въодушевен да го има този сайт!“

Росица Ранчева: „Добре че пристигнах навреме да подредя нещата в правилната посока като типична Дева /зодиакално/. Двете момичета /горните две/ го караха бохемски със сайта- ако имаха настроение или ако няма друго какво да правят. Снежанка непрекъснато казваше: „Аз съм по-бавничка“… Не удържа на темпото, направи си собствена страница посветена изцяло на колекционерските си страсти, а с „Долапа“ общува виртуално. Уляна непрекъснато имаше спешна работата в Операта, където и сега работи на бързи обороти… А Долапът имаше нужда от сериозна ръка, от непрекъснато зареждане..! И макар че съм втора цигулка (първа е Улито като главен редактор), кефът да съм неизменна част от „институцията“ Долап е уникален! (Ти да видиш..?)

…..Така Долапът-стана триетажен!

Благодарим на всички, които прекрачиха прага на нашия Долап — с доверие, с любопитство, с приятелство.

Някои места пазят вещи. Други пазят спомени. Нашият Долап вече десет години пази човешки истории.

Този рожден ден не е само празник на изминалите години, а и доказателство, че в забързания свят все още има хора, които търсят смисъл, красота и доброта. А щом ги търсят, значи има смисъл и да бъдат разказвани.

Наздравица за ЧРД – 10 години Долап.бг!

**За десет години не събрахме просто публикации.

Събрахме хора.

Не просто новини.

Събития на духа.

Не просто читатели.

Приятели.

И ако след десет години Долап-ът все още е отворен, то е защото от другата страна винаги имаше някой, който чакаше следващата добра история.

Благодарим ви. За доверието. За обичта. За пътя заедно.**

Честит празник, приятели!

На снимката сме през 2017 г. На първия рожден ден на Долап.

Сега сме още по-красиви, да знаете!

От Долапчийките /така ни наричат, първи го изрече колегата Стоян Стратиев/