Десет години събираме в нашия Долап трохи светлина
От сцени и изложби. От книги и песни. От срещи с талантливи хора. От тихите чудеса на делника.
Понякога ни се струваше, че просто разказваме истории. А всъщност събирахме човешка доброта.
Днес благодарим на всички, които прекрачиха прага на този наш дом — като читатели, приятели, съмишленици.
Пожелаваме ви да не остарява любопитството ви към света, да не угасва надеждата ви и винаги да намирате красота там, където другите не я забелязват.
Защото животът е именно това — да умееш да съхраниш светлината.
Благодарим ви за десетте споделени години. Нека следващите бъдат още по-смислени.
Десет години пълним един долап.
Не с вещи.
С думи, спомени, срещи, усмивки, мечти.
С истории за хора, които са оставили следа.
С красота, която не бива да се забравя.
И колкото повече се пълни този наш Долап, толкова повече разбираме, че най-ценните съкровища не са нещата, а хората.
Вие.
Нашите читатели, приятели и съмишленици.
Благодарим ви за всяка споделена година, за всяко прочетено изречение, за всяка добра дума и всяка среща по пътя.
Десет години по-късно знаем едно:
Светът има нужда от места, в които се пази светлината.
Благодарим ви, че помогнахте на Долап.бг да бъде едно от тях.
Специалните ни благодарности са за тези, които ни помагат през годините, за да ни има и да можем да сме живи и активни на медийния пазар, макар и във възрожденски /не комерсиален/ формат:
Община Стара Загора – вече 10 години
Тракийски университет – в последните няколко години
Скромно, но от сърце:
Любомир Любенов
РЕМО“Етъра“
Училищата на Стара Загора:, 2 ОУ „П.Р.Славейков“, 4 ОУ „Кирил Христов“, 5 ОУ „Митьо Станев“, 6 ОУ „Св. Никола“, 9 ОУ „Веселин Ханчев“ , СУ „Иван Вазов“, ГПЧЕ“Ромен Ролан“
Детските градини: „Светлина“, „Незабравка“, „Мир“, „Загоре“, „Мечо Пух“
НЧ“Свети Климент Охридски“
Фестивал „Здравей, Здраве“
Фестивал „Пиеро“
И др.
БЛАГОДАРИМ ВИ ОТ СЪРЦЕ!
Светлината е по-силна, когато е споделена.
Благодарим ви, че ни помагате да я споделяме с читателите си.
