Трети Фестивал „ЗДРАВЕЙ,ЗДРАВЕ” 2019 Стара Загора


Event Details


 

          І І I  Фестивал „Здравей, здраве”  

Стара Загора, 12-13.10.2019      НЧ ”СВ. Климент Охридски–1858”

Мото:  Е Д И Н е Н И Е

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

 

СЪБОТА, 12.10.2019

9.00 – ОТКРИВАНЕ

 

ЛЕКЦИИ – Голяма зала, І етаж

10.00 – 11.30 – Д-р Румен Стоилов

Как да останем здрави в новата реалност за България и света

 

12.00 – 14.00 – Кирил Кирилов, изследовател

Сексуалните сцени  от „Магурата“ като път на развитие

 

14.00 – 16.00 – Иван Тодоров

За водата  и влиянието на техногенните излъчвания върху здравето

 

16.00 – 18.00 – Д-р Катя Кормева, „Кали Вита“

Ракът – най-големият срам на медицината или как да оцелееш извън матрицата /профилактика и лечение с природни средства/

 

18.00 – Балетен спектакъл  „ЕдинЕние” на Детска балетна школа „Па Де Кре“ с ръководител Кремена Костова

 

ЛЕКЦИИ – Голяма зала, І етаж

НЕДЕЛЯ, 13.10.2019

10.00 – 11.00 – Атанас Скатов, алпинист / Труфка Иванова

Как се сбъдва мечта / За йогата и радостта от живота –

 

11.00 – 12.00 – Ивелин Михайлов, Исторически парк

България – страната на неограничените възможности

 

12.00 – 14.00 – Галина Герасимова и Андрей Грива

Звездният Зодиак и Здравето

 

14.00 – 16.00 – Десислава Никодимова

Системата на Норбеков – 10 пътя за активизиране на самовъзстановяването на зрението и здравето

 

16.00 – 16.30 – доц. Руска Паскалева, Медицински факултет, Тракийски университет

Превенция на гръбначните изкривявания при децата – лекция с демонстрация – с Детска градина №10 „Светлина”

 

16.30 – 18.00 – Проф. Дамян Попхристов

За България и величието на Българския Дух

 

18.00 – ЗАКРИВАНЕ на фестивала

МОЛИТВА за България

Лечебен сеанс „Астрофонотерапия“ – Композиторът Петър Бакърджиев – Petronimius, представя лечебна музика, композирана на живо и лечебните картини на Генка Иванова

 

ДИСКУСИИ, УЧИЛИЩЕ ЗА РОДИТЕЛИ – Арт зала, ІІ етаж

 

СЪБОТА, 12.10.2019

10.00 – 11.00 – Деляна Пашова, психолог

Как да управляваме емоциите

 

11.00 – 12.00 –  Вълчо Чобанов

Лечебна радиестезия

 

12.00 – 13.00 – Д-р Стаменов, Център по остеопороза

Kакво е остеопороза и защо е важна профилактиката и превенцията

 

13.00 – 14.00 – Д-р Росица Лавчева

За природното чудо Алое Вера и здравето ни

 

14.00 – 15.00 – Таня Костова

Предпазване от паразити и как да поддържаме здравословна микрофлора – лекция с демонстрация

 

15.00 – 16.00 – Магдалена Пюскюлева, арттерапевт и психолог

”Силата на седемте изкуства“ – лекция и представяне на книгата й

 

16.00 – 17.00 – Стела Семерджиева и Златина Бораджиева- психолози и психотерапевти

Тайните на любовта и продуктът “Love box”

 

17.00 – 18.00 – Д-р Силвана Попова, „Биовита“

Детоксикация на тялото и ума

 

НЕДЕЛЯ, 13.10.2019

10.00 – 11.00 – Пея Маданкова

СКЕНАР терапия за спокойни майки и здрави деца

11.00 – 12.00 – Георги Славов, диетолог в лечебен център „Вита рама“

Практични съвети за природосъобразното хранене – лекция с дегустация

 

12.00 – 13.00 – Христо Христов

Закона за Кармата – причини за недъзите и изцелението

 

13.00 – 14.00 – Динка Колева, психолог

Какво ни дава сила като родители и как да подкрепим децата си по най-добрия начин

 

14.00 – 15.00 – Веселин Колев

Пиете ли  Розова вода ? – лекция с дегустация

 

15.00 – 16.00 – Димитър Симеонов, диетолог/нутрицефт и Ваня Симеонова

Представят  Биолайф

 

16.00 – 17.00 – Красимира Лукова и Велизар Рашков

Вилхелм Райх, оргонитите и как да неутрализираме вредните енергийни полета

 

17.00 – 18.00 – Косьо Любенов, „Вадимелис“

Ползата за здравето от свещената геометрия

 

ПРАКТИКИ И ДЕМОНСТРАЦИИ – Зала, ІІІ етаж

СЪБОТА, 12.10.2019

10.00 – 11.00 – Ния Михайлова и група за интегративно изкуство „Ангелски криле“

Занимание по Паневритмия чрез сугестопедия – две български практики – практическо занимание

 

11.00 – 12.00 – Желязко Танев, радиестезист

Как се разболяваме и как да се лекуваме чрез Германска Нова Медицина – лекция с демонстрация

 

12.00 – 13.00 – Мога йога с Мая и Георги

Представяне и практика

 

13.00 – 14.00 – Сугестопедичен център за предучилищна и начална подготовка „Боян Мага“

представя Открит урок за предучилищна възраст и първи клас по български език

 

14.00 – 15.45 – Маргарита Тенева, Мария Русева

Боуен – холистична, нежна, неинвазивна и ефективна грижа за тялото. Реджуванс – терапия за естествено подмладяване – лекция с демонстрация

 

16.00 – 17.00 – Д-р Румен Стоилов

Медитация за настройка към новата реалност

 

17.00 – 18.00 – Димо Тенев 

KAYA VEGAN FOODS или вкусната алтернатива – представяне с дегустация

 

НЕДЕЛЯ, 13.10.2019

10.00 – 11.00 – Йога на смеха с Деш и Галя  

 

11.00 – 12.00 – Йога за деца с Деш и Галя 

 

12.00 – 13.00 – Михаил Михайлов

Кундалини Крия йога – лекция и практика

 

13.00 – 14.00 – Александра Ботева, Фалун Дафа

Праведен път за самоусъвършенстване – лекция и практика

 

14.00 – 15.45 – Камен Филипов

Заблудата здравословен начин на живот и Пайдаладжин – лекция и практика

 

16.00 – 17.00 – Оздравителен Чи Гун със Звезди – практика

 

17.00 – 18.00 – Александър Костадинов

Биорезонансната диагностика и терапия

 

 

„За ДЕЦАТА с ЛЮБОВ“ – Детски кът на двора пред читалището 

 

СЪБОТА, 12.10.2019

9.30 – Засаждане на дървета

10.00 – 15.00 – Гънчарска работилничка с Иван Тошев

11.00 – 12.00 – Детска хоротека „Да се хванем за ръце и да тропнеме хорце!”

12.00 – 15.00 – Фондация  „Грижа за здравето“ – Детски образователни игри за здравето:

  • за съня и почивката,
  • за водата,
  • за тютюнопушенето с кукла Сю
  • за вредата от алкохола

 

НЕДЕЛЯ, 13.10.2019

10.00 – 15.00 – Гънчарска работилничка с Иван Тошев

12.00 – 15.00 – Фондация  „Грижа за здравето“ – Детски образователни игри за здравето:

  • за съня и почивката,
  • за водата,
  • за тютюнопушенето с кукла Сю
  • за вредата от алкохола

15.00 – 16.00 – Вкусни картинки от плодове и зеленчуци – работилница с Детска градина №10 „Светлина”