Главният архитект на Община Стара Загора арх. Николай Василев откри STEM 2 – „Център за дигитални създатели“ в ПГСАГ „Любор Байер“
Новото високотехнологично пространство ще подготвя учениците за реалната практика в строителството, архитектурата и дигиталното проектиране С прерязване на лента главният
Прочетете повече








