Извънредна обработка против комари тази вечер след 24.00 ч.
Община Стара Загора уведомява жителите и гостите на града, че тази вечер, след 24.00 ч., ще бъде извършена извънредна обработка против възрастни форми на комари (имаго).
Обработката ще се проведе на територията на парк „Митрополит Методий Старозагорски“ („Аязмото“) и парк „Пети октомври“.
Препоръчва се гражданите да избягват пребиваване в обработваните зони по време на дейностите.
